Czas realizacji zamówień

 1. Zamówienia wysyłane są w dni robocze od poniedziałku do piątku. Czas realizacji zamówienia w przypadku produktów dostępnych w magazynie lokalnym wynosi 24h-48h.
 2. W przypadku realizacji złożonych zamówień obejmujących usługi znakowania czas ten może się nieznacznie wydłużyć. Warunki dotyczące terminu dostawy zamówionego towaru ustalane są indywidualnie przez Sprzedawcę oraz Zamawiającego.

 Koszty dostawy

 1. W przypadku zamówień o wartości niższej niż 1000 zł netto, koszty transportu do siedziby Kupującego (dostawy w dni robocze lub usługi terminowej) lub innego, wskazanego przez niego miejsca, pokrywa Kupujący. W takim przypadku, zobowiązuje się on także do odbioru towaru własnym transportem lub wskazania firmy przewozowej. Istnieje możliwość zlecenia wyboru transportu Sprzedającemu.
 2. W przypadku zamówień o wartości wyższej niż 1000 zł netto, koszty transportu ponosi Sprzedający.
 3. W przypadku zlecenia wysyłki firmie Rhema Group, zostanie ona zrealizowana przez firmę kurierską.
 4. Standardowy koszt wysyłki w przypadku paczki do 31.5 kg wynosi 17,00 PLN + VAT. Całkowity koszt transportu zamówienia zostanie obliczony w momencie wysyłki towaru (z wyłączeniem pkt. 2).
 5. Wysyłka ceramiki wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem paczki i zwiększonym kosztem transportu. Poniżej znajdują się szczegółowe koszty transportu:
  1. do 100 szt. kubków - koszt 50 zł netto (1/4 palety)
  2. 100-250 szt. kubków - koszt 75 zł netto (1/2 palety)
  3. 250-1080 szt. kubków - koszt 110 zł netto (1 paleta)
 6. Koszt dostawy przesyłek o nietypowej wielkości ustalany jest indywidualnie przez Sprzedawcę i Kupującego.