W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych Klientów pytania. Mamy nadzieję, że pomożemy Ci wyjaśnić, jeśli nie wszystkie, to przynajmniej większość wątpliwości. Z przyjemnością odpowiemy na inne pytania.

Czy jako osoba fizyczna mogę kupić u was upominki?

Tak. Nasza oferta skierowana jest co prawda do podmiotów gospodarczych i instytucji, ale każdy Klient jest dla nas ważny.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Od kilku do kilkunastu dni. Zależy to od kilku czynników: rodzaju oznakowania (grawr, nadruk), wielkości zamówienia (czasochłonność procesu znakowania) i tego, czy w momencie składania zamówienia towar znajduje sie w magazynie. W przypadku zamówień niestandardowych, a takich w naszym serwisie jest najwięcej, czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie.

Czy jest określona minimalna ilość zamawianych upominków?

Tak. 1 sztuka.

Jakie są koszty transportu?

Dla Klientów którzy dokonali zakupów na kwotę min 1000 zł brutto transport jest bezpłatny. W innych przypadkach koszty transportu ponosi Zamawiający. Możecie Państwo odebrać towar osobiście, zlecić odbiór firmie kurierskiej, z którą Państwo współpracujecie lub skorzystać z naszego transportu (koszt ustalany indywidualnie dla każdego zamówienia).

Jakie są warunki płatności?

Przy pierwszym zamówieniu obowiązuje przedpłata na konto lub płatność przy odbiorze. Kolejne zamówienia mogą być realizowane z odroczonym terminem płatności (standardowo 7 dni), przy czym prosimy Klientów o wpłacenie 30% zaliczki przed przyjęciem zlecenia do realizacji.

W jakim formacie dostarczyć plik do wykonania nadruku?

Niezależnie od techniki znakowania (sposobu naniesienia logo na upominek) logo należy przesłać w formacie wektorowym tj.:

  • cdr
  • ai
  • eps


Prosimy zwrócić uwagę, czy wszystkie napisy są zamienione na krzywe. Jeśli nie dysponujecie Państwo swoim logo w źadnym z powyższych formatów pomocą służy nasze strudio graficzne, które za dodatkową opłatą przygotuje odpowiednie pliki.

Znakowanie

Znakowanie upominków

Prosimy o kontakt, jeśli potrzebują Państwo nadruków na zamawianych przedmiotach. Wszystkie upominki reklamowe można oznakować (np.: sitodruk, tampodruk, haft, grawer), jednak koszt nadruku zależy od wielu parametrów i wymaga indywidualnej wyceny.

Kontakt: 94 347 64 45, biuro@rhemapress.pl